Aktualności

20 grudnia 2014

Ogłoszenia Duszpasterskie - 21. 12. 2014

Ogłoszenia Duszpasterskie 4 Niedziela Adwentu 21. 12. 2014

» czytaj więcej..
20 grudnia 2014

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA PRZEDSZKOLAKÓW

W piątek 19 grudnia wychowankowie Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach udali się z odwiedzinami do osób, lokalnych instytucji oraz emerytowanych pracowników naszej placówki, aby, jak co roku, w imieniu własnym oraz pracowników Przedszkola złożyć świąteczno-noworoczne życzenia.

» czytaj więcej..
20 grudnia 2014

SPOTKANIE Z GWIAZDOREM

W czwartek 18 grudnia w Przedszkolu Samorządowym w Pudliszkach już od samego rana panował nastrój radosnego oczekiwania na spotkanie z Gwiazdorem. Na tę okazję każda z grup przygotowała piosenkę, którą zaprezentowała przed świątecznym gościem. Przedszko-lacy z ogromnym przejęciem oraz zadowoleniem odbierali z rąk Gwiazdora prezenty, które wszystkim sprawiły wiele radości. Później przyszedł czas na składanie sobie życzeń, dzielenie się opłatkiem oraz świąteczny posiłek przy dźwiękach tradycyjnych kolęd.

» czytaj więcej..
20 grudnia 2014

SPOTKANIA ŚWIATECZNE Z RODZICAMI

Przedświąteczny czas upływał dzieciom z Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach na radosnych przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia oraz do spotkania z długo wyczekiwanym Gwiazdorem.

» czytaj więcej..
14 grudnia 2014

BAJKOWY SPOSÓB NA ŚWIĘTA

W piątek 12 grudnia wychowankowie Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach wzięli udział w przedstawieniu teatralnym pt. „Bajkowy sposób na święta” w wykonaniu grupy teatralnej „Dorośli dzieciom”.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 36511942 osób.
realizacja: studio fabryka