Aktualności

27 lipca 2014

I Rodzinny Festyn Rekreacyjno-Sportowy za nami

W sobotę tj. 26 lipca, za Centrum Kultury i Aktywizacji Mieszkańców w Pudliszkach odbył się I Rodzinny Festyn Rekreacyjno-Sportowy. Pomysłodawcą i organizatorem imprezy był klub Zjednoczeni Pudliszki przy współpracy z KGW Pudliszki, Radą Sołecką Pudliszek oraz Strażakami z OSP Pudliszki. . Bardzo urozmaicony program imprezy zapewnił wiele wrażeń zarówno dzieciom jak i dorosłym.

» czytaj więcej..
25 lipca 2014

Zaproszenie na Rodzinny Festyn Rekreacyjno-Sportowy

W dniu 26 Lipca (sobota) klub sportowy Zjednoczeni Pudliszki oraz Rada Sołecka Pudliszek organizują pierwszy rodzinny festyn rekreacyjno-sportowy. Rozpoczęcie imprezy od godz. 14:30. Serdecznie Zapraszamy.

» czytaj więcej..
17 lipca 2014

Pielgrzymować , odkrywać, poznawać śladami Jana Pawła II

Kalwaria Zebrzydowska i Wadowice to sąsiadujące ze sobą miejscowości na zachodzie Małopolski, które odwiedziliśmy podczas jednodniowej pielgrzymki. Wyjazd został zorganizowany przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Pudliszkach i nastąpił dnia 28 czerwca 2014 roku bardzo wcześnie, bo o godz. 2.30. Wspomniane wcześniej miasta kojarzą się z osobą polskiego papieża, Jana Pawła II, który wielokrotnie podkreślał do nich swoje przywiązanie.

» czytaj więcej..
03 lipca 2014

Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole...

W środę 25 czerwca najstarsi wychowankowie Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach wzięli udział w swojej ostatniej już uroczystości przedszkolnej. W tym dniu w godzinach popołudniowych absolwenci przybyli do Przedszkola, aby w myśl słów piosenki: „Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole...” w obecności rodziców oraz pracowników Przedszkola zakończyć uroczyście pierwszy etap edukacji.

» czytaj więcej..
03 lipca 2014

Żółty Dzień

We wtorek 24 czerwca zażółciło się w Przedszkolu Samorządowym w Pudliszkach, a przyczyną tego był obchodzony w tym dniu „Żółty Dzień”. W ten sposób przedszkolacy witali nową, przez wszystkich lubianą, porę roku – lato. Kolejny z serii Kolorowych Dni w naszym Przedszkolu upłynął wszystkim w miłej, „słonecznej” atmosferze.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 35726755 osób.
realizacja: studio fabryka