Aktualności

29 marca 2015

Lider odprawiony w Szelejewie

W sobotnie popołudnie lider tabeli zespół Zjednoczonych rozegrał derbowy pojedynek z zespołem Wielkopolanki Szelejewo. W pojedynku nie zabrakło bramek, oraz emocji do samego końca spotkania.

» czytaj więcej..
29 marca 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie - 29. 03. 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Męki Pańskiej 29. 03. 2015

» czytaj więcej..
27 marca 2015

ŚWIATOWY DZIEŃ POEZJI W PRZEDSZKOLU

We wtorkowe przedpołudnie 24 marca dzieci z grup „Misiów” i „Słoneczek” po raz kolejny odwiedziła pani Anna Lisiecka, pracownik Biblioteki Publicznej w Pudliszkach, tym razem w towarzystwie uczennicy klasy III miejscowego gimnazjum – Karoliny Łagódki.

» czytaj więcej..
27 marca 2015

Wycieczka Misiów

W poniedziałek 23 marca dzieci w grupy „Misiów” Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach wybrały się z wycieczką do miejscowego sklepu „Lewiatan”. Podczas tej wi-zyty przedszkolacy mieli okazję zapoznać się z wyglądem oraz specyfiką funkcjonowania sklepu samoobsługowego, towarami w nim sprzedawanymi, jak również przyjrzeć się pracy ekspedientki, kasjerki. Bardzo dziękujemy państwu Nowackim za możliwość zwiedzenia sklepu oraz za serdeczne przyjęcie.

» czytaj więcej..
23 marca 2015

KROK DO PRZODU!!!

PO BARDZO CIĘŻKIM I EMOCJONUJĄCYM SPOTKANIU SENIORZY LKS KA4 ZJEDNOCZENI PUDLISZKI WRÓCILI DO PUDLISZEK Z 3 PUNKTAMI. NASI ZAWODNICY OKAZALI SIĘ LEPSI OD GŁÓWNEGO RYWALA DO AWANSU, AWDAŃCA PAKOSŁAW POKONUJĄC ICH 2:1.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 38347822 osób.
realizacja: studio fabryka