Aktualności

19 maja 2015

Zagłosuj na plac zabaw!!!

Zagłosuj na projekt w konkursie Fundacji Aviva na budowę placu zabaw na zbiegu ulicy Krobskiej i Wjazdowej. Szczegóły poniżej.

» czytaj więcej..
18 maja 2015

Zjednoczeni pokonali Lwa

Wczoraj piłkarze KA4 Zjednoczeni Pudliszki podejmowali na własnym boisku drużynę Lwa Pogorzela. Kolejny raz nasza drużyna popisała się skutecznością. Bohaterem spotkania był Jerszyński, który zdobył 5 bramek, pokonując bramkarza rywali 4 krotnie w pierwszej połowie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:2.

» czytaj więcej..
18 maja 2015

Przedszkolacy na scenie

Dnia 16 maja odbył się XII Powiatowy Konkurs Piosenki Przedszkolnej organizowany przez Gminne Centrum Kultury i Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi oraz Przedszkole Samorządowe „Pod Świerkami w Krobi”.

» czytaj więcej..
18 maja 2015

PRZEDSZKOLACY W FINALE PRZEGLĄDU RECYTATORSKIEGO POEZJI DZIECIĘCEJ

W piątek 15 maja w kinie w Krobi odbył się kolejny już Finał Przeglądu Recytator-skiego Poezji Dziecięcej organizowany przez Przedszkole Samorządowe w Pudliszkach oraz Gminne Centrum Kultury i Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi.

» czytaj więcej..
18 maja 2015

MISIE I SŁONECZKA NA ŁĄCE

W czwartkowe przedpołudnie , 7 maja, „Misie” i „Słoneczka” z Przedszkola w Pu-dliszkach wybrały się na wycieczkę na pobliską łąkę. Nasi milusińscy, jak mali detektywi, z lupą w dłoni z zaciekawieniem obserwowali otaczającą przyrodę. Wiele radości sprawiło wszystkim brodzenie w wysokiej trawie, w której z łatwością każdy maluch mógłby się skryć.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 38757336 osób.
realizacja: studio fabryka